Gürcafer: “Ramazan Ayında Kurulan Hükümet Tüm Kesimlerin Huzurunu Gözetmeli”

04 Haziran 2019

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Ramazan ayında kurulan Hükümeti toplumun tüm kesimlerinin huzurunu gözetmeye çağırdı. Açıklama şöyle:

“Bayramlar, kırgınlık ve dargınlıkların unutulmasına, hoşgörü, paylaşım ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmaktadır.

Bu yıl Ramazan ayında, ülkemizde yaşanan siyasi gelişmeler sonucunda yeni bir hükümet kurulmuştur. Ramazan Bayramı’nın ardından hızla çalışmalarına başlayacak Hükümetin emekçimizden işadamımıza, öğretmenimizden öğrencimize, hayvancımızdan çiftçimize, esnafımızdan sanayicimize, müteahhitimizden taşeronumuza kadar tüm kesimlerin huzur ve çıkarını gözetmesi en büyük temennimizdir. Çünkü ancak bu şekilde, adaletin ve mutluluğun hüküm sürdüğü bir ülke yaratabiliriz.

Bu duygu ve düşüncelerle, hoşgörü, kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunu hep birlikte yaşayacağımız Ramazan Bayramı’nın bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diler, tüm üyelerimizin ve halkımızın bayramını kutlar, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.”